Altın İğne

Cildimiz dış etkenlerden oldukça olumsuz etkilenebilen bir yapıya sahiptir. Mevsimsel değişimler, hava kirliliği, yediğimiz sağlıksız yiyecekler vb. etkenler cildimizi olumsuz yönde etkileyebilirler. Ancak geçmişte olduğu gibi günümüzde de insanlar cilt güzelliğine oldukça önem vermektedir.

Bahsettiğimiz gibi dışarıdan gelen bunca olumsuz etken varken cilt güzelliğimizi bir şekilde korumalıyız. Peki nasıl?

Son yıllarda gelişen fraksiyonel radyo frekans dalgaları teknolojisi yani bildiğimiz adıyla Altın İğne uygulaması cilt güzelliğimizi korumamızda oldukça etkili bir yöntemdir.

Altın İğne Nedir?

Altın iğne yöntemi ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme ve leke tedavisi için uygulanabilmektedir. Deri altına mikro iğnelerle ısı verilerek uygulanan Altın iğne yöntemi, altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarım yapmış olur ve derinin kendinin yenilemesi için kolajenleri harekete geçirebilir.

Altın İğne Hangi Sorunlara Çözüm Olabilir?

Altın iğne yönteminde kullanılan teknoloji itibariyle birçok farklı amaçla kullanılabilir. Bunlar:

 • Kırışıklık Tedavisi
 • Elastikiyet Kaybı
 • Lifting
 • Yara İzi Tedavileri
 • Akne İzi Tedavileri
 • Saç Dökülme Tedavisi

Altın İğne Yöntemi Herkese Uygulanabilir Mi?

Altın iğne yöntemi anti-aging maksatıyla kullanıldığı zaman 30 yaş üzeri için uygun bir yöntemdir. Ancak daha genç yaşlarda akne izleri, genişlemiş olan gözeneklerin daraltılması, ince çizgilerin giderilmesi için de uygulanabilir. Yöntemin uygulanmasında alt limit 18 yaştır.

Altın İğne Etkileri ve Avantajları

 1. Hayatınıza ara vermeden devam edebilirsiniz.
 2. İlk seanstan sonra fark edilebilir görünüm .
 3. Her cilt tipine uygulanabilir.
 4. Kalıcı ve kesin sonuçlara ulaşılır.
 5. Ağrı ve acı hissettirmeyecek  bir şekilde uygulanır.

Cildinizin ihtiyacına göre Altın İğne tedavisiyle ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir ya da Çekmeköy - Ümraniye güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER