CİLT BAKIMI

Bedenimizi adeta bir kalkan gibi kaplayan cildimiz, vücudumuzun en önemli bölümlerinde biridir ve bu nedenle cildimize çok iyi bakmamız gerekmektedir. Cildin pırıl pırıl parlıyor, yüzünden sağlık fışkırıyor dediğimiz ciltlerle sık sık karşılaşırız. Peki bu kendiliğinden mi oluyor? Eğer kaliteli bir cilt tipi ile doğmuşsak ve temizliğine dikkat ediyorsak; genç yaşlarda yeterli olacaktır elbette.

Yaşın ilerlemeye başlaması ile cilt yıpranmaya ve kırışmaya başlayabilir. Bu yaşlanma ve kırışma genel itibari ile bakıldığında genetiktir. Yaşı ilerlemesine rağmen yüzünde çizgi dahi olmayan insanlar varken, daha erken yaşlarda kırışıklık problemi ile uğraşan birçok kadın vardır. Fakat bu kırışıklıkların tek nedeni genetik değildir. Düzgün ve gerekli medikal cilt bakımı yapıldığı zaman cildinizi kaderin ellerine bırakmaktan kurtulursunuz.

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Medikal cilt bakımı, her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, derinden temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar.Çevreden biriken kirler, ter, yağ gibi kişisel salgılar cilt komedon, milya ve dökülmekte olan ölü cilt hücreler temizlenmelidir. Profesyonel ürünlerle işin uzmanı tarafından uygulanan ve cildin ihtiyacına göre derinlemesine yapılan bakım işlemidir.

Medikal Cilt Bakımı Ağrılı Bir İşlem Midir?

Medikal cilt bakımı işlemi, profesyonel ürünlerimiz ve uzman kadromuz sayesinde size herhangi bir acı veya ağrı hissettirmeden sonlanacak.

Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Medikal cilt bakımı ile çok daha canlı ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmak istemez misiniz? 

Moralinizi bozan akne ve sivilcelerden, kalıtsal lekelerden ve yıpranmış bir cilt görünümden kurtulmak artık çok basit. Gelişen güzellik uygulamaları ile birlikte mutlu görünmek herkesin ulaşabileceği kadar yakın. Daha fazla beklemek yerine uzman kadromuz tarafından incelenip analiz edilen cilt yapınıza uygun bir işlem ve ürün seçimi yapılarak uygulamaya geçebiliriz. 

Dilediğiniz zaman uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve Ümraniye - Çekmeköy konumlarından cilt bakımı hizmeti için bizi ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER