GENÇLİK AŞISI

Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı veya diğer adıyla H100 aşısı yeni nesil bir cilt gençleştirme yöntemidir. İçeriğinde bulunan yüksek oranda hyaluronik asidin yanısıra bilinen en güçlü antioksidanlardan olan mannitolu içinde barındırır. Bu özellikleri sayesinde bildiğimiz diğer mezoterapi ürünlerinden kesinlikle farklıdır.

Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

İşlem öncesi anestezi krem uygulaması yapılır. Mikroiğneleme yöntemi ile yüzünüze gençlik aşısı enjekte edilir. İşlem süresi yaklaşık 15-20 dakikadır. Uygulama bölgesinde geçici kızarıklık, şişlik veya ekimoz oluşabilir. İşlem sonrası kişi günlük yaşantısına geri dönebilir. İşlem bölgesini 24 saat su ile temas ettirmemelidir.

Gençlik Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

Cildinde daha genç, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler bu uygulama için uygundur. Yüz mezoterapisi (mezolift) hamilelere, emziren annelere, deride enfeksiyonu olanlara ve uygulamada kullanılan maddelere karşı alerjisi olanlara uygulanmaz.

Yaşlanmaya karşı uygulanan Gençlik Aşısı, dokularınızı yenileyerek cildinize kaybettiği estetiği tekrardan kazandırır. Klinik olarak başarısı kanıtlanmıştır. 

Gençlik Aşısı Etkileri ve Avantajları

  1. Cildinizi nemlendirir, sıkılaştırır ve canlandırır.
  2. Hiçbir yan etkisi yoktur.
  3. Hızlı etki gösterir.
  4. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir.

Güzel görünme kaygılarınızı hızlıca yok edecek bir yöntem olan gençlik aşısına Ümraniye - Çekmeköy konumunda yer alan Güzellik Merkezimizden erişebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER