Soğuk Lipoliz

Vücudumuzun bazı bölgelerinde kontrolümüz dışında oluşan istenmeyen yağlar oluşabiliyor. Çoğumuz bu yağlara yakmak için spor salonlarında efor harcıyor çoğumuz da diyetlere başvuruyoruz. Ancak bu yöntemler her zaman etkili olamayabiliyor. Spora devam sağlayamamak yada diyete dayanamamak diye bir gerçek elbette bulunmaktadır.

Pekala, istenmeyen yağlardan kurtulmanın bir diğer yolu nedir? Sizi Soğuk Lipoliz uygulaması ile tanıştıralım.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nedir?

Soğuk Lipoliz bir yağ dondurma prosedürüdür. Spor veya diyet yoluyla inatla kaybolmayan yağlar bu yöntem ile sizi terk edecek.

Yağlı bölgelerde yüksek vakum gücü ve 360 derece 3D seramik soğutma özelliği ile -10 dereceye kadar yağ hücrelerini dondurur ve kristalize eder. Kristalize olan yağ hücreleri küçülmeye başlar ve metabolik yollarla vücuttan atılır.

Cerrahi bir yöntem olmadığı için işlem sonrası günlük hayatınıza devam edebilir ve herhangi bir acı hissetmezsiniz.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Soğuk Lipoliz anestezi gerektirmeyen bir uygulamadır. Yalnızca işlemin ilk 10 dakikasında kişi vakumdan kaynaklı olarak bir rahatsızlık hisseder. Daha sonrasında soğuktan kaynaklı olarak herhangi bir rahatsızlık hissetmez.

Soğuk Lipoliz tek seanslık bir uygulamadır. Bir seans süresi kişiye bağlı olarak 40-60 dakika arasında değişebilir. Seans esnasında kişi uyuyabilir, müzik dinleyebilir veya kitap okuyabilir.

Soğuk Lipoliz Obezite Hastaları İçin Uygulanabilir Mi?

Obezite hastası olan bireyler de soğuk lipoliz vb. Uygulamalar ile incelmenin yolunu arayabilir. Ancak bu tarz uygulamalar obezite hastaları için uygun değildir. Soğuk Lipoliz uygulamasını yaptırabilmek için vücut kitle endeksinizin en az “30” olması gerekmektedir.

BENZER HİZMETLER